Ви можете увійти або зареєструватися щоб здійснити замовлення
Close

Реєстрація на сайті

Close

Вхід на сайт
Close

Відновлення паролю

Вкажіть Ваш e-mail, який Ви використовували під час реєстрації на сайті
Close

Вхід на сайт
Реєстрація на сайті


*Поля обов'язкові для заповнення(067) 852 50 02
(095) 635 13 18
(0352) 43 07 70
ternopil@metizkapital.com.ua

Як здійснити замовлення товару на сайті

1. Реєстрація/Авторизація

На нашому сайті Ви можете швидко та легко здійснити замовлення товарів. Перш ніж подати замовлення Ви повинні зареєструватися на сайті. Щоб зареєструватися на сайті, перейдіть по силці "Зареєструватися" у верхній стрічці сайту або зліва в блоці "АВТОРИЗАЦІЯ" по силці "Реєстрація". У вікні реєстрації Ви повинні заповнити обов'язкові поля: "Вас звати", "Ваш e-mail", "Пароль" (а також в полі "Повторити пароль" - для того щоб не помилитися із введеням паролю), а також "Код захисту". Це Ваші основні дані по яких ми зможемо з Вами зв'язатися. Також Ви можете вказати додаткові дані про себе в додаткових полях. Всі дані вказані Вами будуть доступні для перегляду тільки Вам та адміністрації сайту! Змінювати в подальшому контактну інформацію зможете тільки ВИ.

Після надсилання даних (кнопка "Створити акаунт") на вказаний Вами e-mail буде автоматично надісланий лист із підтверженням Вашої електронної пошти. В листі буде міститися посилання для активації Вашого акаунту. Тому Вам потрібно обов'язково зайти на свою (вказану) електроннуо пошту та перейти по посиланню вказаному в листі. Після чого, Ваш акаунт буде активований на сайті.

В подальшому Вам не потрібно кожного разу реєструватися на сайті. Ви можете використоваючи свою елетронну пошту (вказану під час реєстрації) та пароль для входу на сайт. Для входу на сайт передіть на посилання "увійти" у верхній стрічці сайту або ввести свій e-mail та пароль зліва в блоці "АВТОРИЗАЦІЯ".

2. Додавання товарів в корзину та здійснення замовлення.

Всі товари на сайті поділенні на категорії. Список категорій товару знаходить зліва в блоці "Каталог". Обравши категорію товарів, відкриється сторінка з переліком товарів. Оберіть потрібний товар. Перейшовши в картку товару Ви можете переглянути всю інформацію по товарі, внизу опису Ви можете побачити таблицю розмірів (позиції товару). Для того щоб замовити товар Ви повинні бути авторизовані. Після авторизація будуть доступні такі поля в таблиці: клас міцності, кількість (навпроти  кожного товару/позиції), та одиниці кількості. Спочатку потрібно вказати "клас міцності", після того введіть навпроти обраних Вами позіцій товару кількість та оберіть одиниці кількості. Деякі товари можуть мати один клас міцності та одну одиницю кількості які змінити не можливо. Позиції навпроти яких не вказано кількість в замовлення додаватися не будуть. В поле "кількість" вказуються тільки цифри - в інакшому випадку позиція товару не буде додана до замовлення! В нижньому полі "Додаткова інформація по замовленню", Ви можете написати своє побажання чи пропозицію до цього замовлення.

Після натискання на кнопку "Додати в корзину", товар додається в список замовлень ("корзину товарів"). Перейшовши на посилання в головному меню сайту "Корзина товарів", Ви потрапите на сторінку списку обраних товарів які потрібно замовити. Уважно перегляньте список цих товарів, кількість, одиниці виміру - Ви можете змінити кількість, одиниці виміру позицій, або ж видалити з цього списку товари або їх позиції. Далі обов'язково вкажіть як адміністратор повинен зв'язатися з Вами для підтвердження замовлення. В даному випадку є два варіанти: зателефонувати або написати повідомлення на Ваш e-mail. Після надсилання замовлення (кнопка "Замовити"), Ваш список товарів з позиціями буде надісланий на розгляд нашому менеджеру.

3. Узгодження замовлення менеджером

Після надсилання замовлення із сайту з Вами зв'яжеться наш менеджер залежно від обраного Вами варіанту під час замовлення: по телефоні або напише лист на Ваш e-mail. На цьому етапі надаються цінові пропозиції по товарах, оплата, доставка та ін.